Service Technician - Slovenia (Slovenj Gradec)

Functional area:  Service
Country:  Slovenia
City:  Slovenj Gradec
Company name:  Atlas Copco d.o.o.
Date of posting:  May 13, 2024

Your future job

Our solutions are a key part of most industries - electronics, medical research, renewable energy, food production, infrastructure and many more. Working with us means working with the latest technologies and groundbreaking, sustainable innovations.

Join us on our journey for a better tomorrow.

Serviser - Slovenija, področje Slovenj Gradec (M/Ž)

Strastni ljudje ustvarjajo izjemne stvari

Ali ste vedeli, da so rešitve, ki jih razvijamo, ključni del večine industrijskih panog? Smo povsod! Sodelovanje z nami pomeni, da lahko zeleno vplivate na trajnostno prihodnost. Pri nas so vaše ideje sprejete, nikoli se ne nehate učiti in vaš prispevek k boljšemu jutrišnjemu svetu je cenjen.

Pridružite se nam in naredite razliko!

Opis dela:

  • Servisiranje in vzdrževanje strojev strank;
  • Učinkovito diagnosticiranje mehanskih in električnih okvar na opremi;
  • Vzdrževanje in preizkušanje instrumentov z namenom, da ostanejo v dobrem stanju;
  • Izvajanje preventivnih pregledov, odkrivanje in odpravljanje napak;
  • Vodenje predpisanih evidenc
  • Upoštevanje standardov inženirske prakse.

Kaj pričakujemo od vas?

  • Strojno izobrazbo minimalno 4. stopnje in poglobljeno znanje s področja strojništva ali elektrotehnike z najmanj enim letom delovnih izkušenj;
  • Zelo dobro znanje slovenskega jezika;
  • Znanje angleškega jezika predstavlja prednost;
  • Samostojnost in jasno usmerjenost k visoki kakovosti;
  • Kompetentnost, zanesljivost in odločnost;
  • Pričakujemo, da ste empatičen sogovornik, zmožni razumevanja z drugimi in timski igralec;
  • Vozniško dovoljenje B-kategorije;
  • Dobro poznavanje dela z računalnikom (MS Office).

Kaj lahko pričakujete od nas?

  • Zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom,
  • Terensko delo na področju Slovenj Gradca, občasno delo na sedežu v Trzinu;
  • Konkurenčno plačo;
  • Visokokakovosten prenosni računalnik, mobilni telefon, mobilni internet in druga orodja, ki podpirajo vaše delo.

Pri podjetju Atlas Copco lahko računate na zelo dinamično in izzivov polno delovno okolje, ki bo potekalo med visoko motiviranimi in izkušenimi strokovnjaki. Zaradi naše ponudbe izdelkov in prepoznavnosti naše blagovne znamke smo resnično vodilni v svoji panogi. Z našo učno akademijo lahko kadar koli razširite svoje znanje. Spoznajte našo strastno ekipo, ki se osredotoča na timsko delo. Izkoristite naše ugodnosti, kot je prilagodljiv delovni čas, ki vam omogoča usklajevanje poklicnega in zasebnega življenja ali naše usposabljanje za varnost voznikov. Sodelujte v  različnih aktivnostih, ki povečujejo ekipni duh in vaše dobro počutje. Od prvega dne boste deležni celovite podpore pri usposabljanju.

Postanite del naše ekipe! Veselimo se vaše prijave!

Raznoliko po naravi in vključujoče po izbiri
Svetle ideje prihajajo od vseh nas. Zavedamo se, da je naš dolgoročni uspeh odvisen od tega, kako se obnašamo do sodelavcev, poslovnih partnerjev, družbe in planeta. Skupaj gradimo kulturo, v kateri so razlike cenjene, delimo si globok občutek namena in pripadnosti ter postajamo del rešitve za boljši jutri.